Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Łódź

Strona główna // Oferta // Pobyty komercyjne

Ośrodek Opiekuńczo - Leczniczy

Ośrodek Opiekuńczo - Leczniczy

 

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy ,,Sosnowa Aleja" przyjmuje pacjentów na zasadach komercyjnych wg. określonego cennika oraz na podstawie umowy z NFZ.                                                                                                                                     

Naszym Pacjentom zapewniamy całodobową kompleksową opiekę pielęgniarską, regularną opiekę lekarzy specjalistów, stałą opiekę zespołu fizjoterapeutów. psychologa, terapeuty zajęciowego i muzykoterapeuty.                                                                                                                                                                       Placówka świadczy usługi medyczne dla Pacjentów przewlekle chorych, którzy zakończyli leczenie szpitalne, a z powodów  zdrowotnych nie mogą samodzielnie funkcjonować w środowisku domowym.

Podejmujemy także opiekę nad Pacjentami w stanie wegetatywnym, którzy wymagają żywienia dojelitowego i pozajelitowego dietami leczniczymi. 

Wszystkim Pacjentom gwarantujemy wysoki standard wymagany przez NFZ w zakresie opieki lekarskiej, pielęgniarskiej i fizjoterapeutycznej oraz najwyższej jakości zestawy do żywienia dla pacjentów żywionych dojelitowo i pozajelitowo.

Nowoczesne wyposażenie Zakładu Opiekuńczego oraz komfortowo urządzone pokoje - z własnymi łazienkami i nowoczesną instalacją przywołującą zapewniają wysoki standard pobytu. Ośrodek jest całkowicie strzeżony i monitorowany.

Własna kuchnia zapewnia 3 urozmaicone domowe posiłki dziennie z uwzględnieniem zalecanych diet.

 

 

 

 

 

 

Warunki przyjęcia

Aby zamieszkać w naszym Domu proponujemy:

  • wykonać telefon do sekretariatu nr tel/fax +48 42 226 90 10 lub wysłać wiadomość na adres sekretariat@sosnowaaleja.com.pl, w celu uzyskania wstępnych informacji
  • umówić się na obejrzenie Domu i odwiedzić naszą placówkę
  • złożyć dokumenty wymagane przy przyjęciu do Domu Opieki Sosnowa Aleja;

Opinie

"W ośrodku ,,Sosnowa Aleja" mój mąż przebywa od kwietnia 2015r. Jest po kilku operacjach guza mózgu. Po ostatniej operacji nie chodził i nie jadł samodzielnie. W grudniu 2015r. niespodziewanie dla nas po prostu sam wstał z łóżka i wyszedł na korytarz. Stopniowo zaczęła wracać pamięć i sprawność w rękach. Cieszę się razem z mężem z każdej czynności, którą sam wykonuje. Dziękuję za opiekę i powrót do samodzielności mojego męża wszystkim pracownikom Ośrodka. Dziękuję rehabilitantom, szczególnie Pani Anecie, która jest z nami od początku i dzięki której mój mąż zaczął chodzić, pielęgniarkom i opiekunom medycznym, w szczególności Pani Eli, zawsze chętnej do pomocy, dziękuję paniom, które sprzątają za to, że w Ośrodku jest zawsze czysto, portierom, szczególnie Panu Janowi między innymi za naprawę wózka inwalidzkiego, dziękuję kucharkom za dobre posiłki, dziękuję również Pani Sylwii - Kierowniczce Ośrodka za atmosferę, która panuje w Ośrodku. To dzięki Wam Wszystkim, w tej trudnej dla nas sytuacji potrafimy się śmiać i wciąż mamy nadzieję. Gratuluję Właścicielowi Ośrodka wspaniałego personelu."
Monika Tomczak, 9 stycznia 2016