Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Łódź

Strona główna // Oferta // Pobyty komercyjne

Ośrodek Opiekuńczo - Leczniczy

Ośrodek Opiekuńczo - Leczniczy

Zakład Opiekuńczo - Leczniczy ,,Sosnowa Aleja" przyjmuje pacjentów na zasadach komercyjnych wg. określonego cennika oraz na podstawie umowy z NFZ.

Zapewniamy naszym pacjentom:

     -całodobową opiekę pielęgniarską

  -opiekę fizjoterapeutów , rehabilitantów , psychologa , terapeuty zajęciowego

     -regularną opiekę lekarską obejmującą także konsultacje u lekarzy specjalistów

Placówka świadczy usługi medyczne dla pacjentów przewlekle chorych, którzy zakończyli leczenie szpitalne, a z powodów  zdrowotnych nie mogą samodzielnie funkcjonować w środowisku domowym.

Podejmujemy także opiekę nad pacjentami w stanie wegetatywnym, którzy wymagają żywienia dojelitowego i pozajelitowego dietami leczniczymi. 

Wszystkim pacjentom gwarantujemy wysoki standard wymagany przez NFZ w zakresie opieki lekarskiej , pielęgniarskiej i fizjoterapeutycznej oraz najwyższej jakości zestawy do żywienia dla pacjentów żywionych dojelitowo i pozajelitowo.

Nowoczesne wyposażenie Zakładu Opiekuńczego oraz komfortowo urządzone pokoje - z własnymi łazienkami i nowoczesną instalacją przywołującą zapewniają wysoki standard pobytu.    Ośrodek jest całkowicie strzeżony i monitorowany.

Własna kuchnia zapewnia 5 urozmaiconych domowych posiłków dziennie z uwzględnieniem zalecanych diet.

 

 

 

 

 

 

Warunki przyjęcia

Aby zamieszkać w naszym Domu proponujemy:

  • wykonać telefon do sekretariatu nr tel/fax +48 42 226 90 10 lub wysłać wiadomość na adres sekretariat@sosnowaaleja.com.pl, w celu uzyskania wstępnych informacji
  • umówić się na obejrzenie Domu i odwiedzić naszą placówkę
  • złożyć dokumenty wymagane przy przyjęciu do Domu Opieki Sosnowa Aleja;

Opinie

"Szczerze polecam! Bardzo dobre warunki i wyposażenie. Smaczna domowa kuchnia. Bardzo miły i kompetentny personel profesjonalnie, ciepło i z gonością traktujący zarówno pensjonariuszy jak i ich rodziny."
Małgorzata, 24 sierpnia 2014